NICROHOME 8 Ролни Светло Сина, Сребрена Виолетово-Сина Замрзнати Кралицата Палачинка Хартија 82 m Партија Streamers за Свадба Ангажман Роденден Невестата/Бебе Туш денот на Бл

NICROHOME 8 Ролни Светло Сина, Сребрена Виолетово-Сина Замрзнати Кралицата Палачинка Хартија 82 m Партија Streamers

Во магацинот
DEN 1483.20
Од стоката:

Замрзнати Кралицата Партија Оркестарот – Оригинален Дизајн со Nicrohome.Овој комплет ќе додадете романтична допир на вашата страна.Сите ќе сакаат овие лица украси.Го користите во вашиот креативен DIY партија идеи.Пакет – Секој пакет содржи 8 ролни на палачинка хартија streamers во 4 бои, секоја тркалаат големина е 1.8 инчи x 82 метри.Премиум палачинка хартија - Нашата убава палачинка хартија streamers се направени од високо квалитетна хартија.Можете да ги врзуваат каде што треба и се сечат на големина за да се спаси повеќе streamers за друг настан или за иднината уметности и занаети проекти.DIY Занает - Направени со квалитетот на палачинка хартија, користете ја вашата имагинација и ги красат било каде ви се допаѓа.Можете да ги користите палачинка хартија да направите ткиво хартија за цвеќе, пом poms, венци, змејот опашки со вашите пријатели и деца.Лесен за употреба – партијата streamers се совршени за bachelorette украси, булчински туш, ангажман партија украси, свадба, роденден, бебе туш, дипломирањето, Нова Година и црното злато партија, двор отворен и затворен партија, бар украси, фаза проп и повеќе.Овој сет содржи : Светло Сина Тркалаат Streamers* 2 ролни.Виолетова Се Тркалаат Streamers* 2 Ролни.Сина Тркалаат Streamers* 2 ролни.Двојно еднострано се тркалаат сребрена streamers* 2 ролни. - Димензии : Секој тркалаат мерки 82 метри долго и 1.8 инчи широка. - Прилики : Nicrohome замрзнати кралицата палачинка хартија се користи за замрзнати роденден украси, свадба декорации, bachelorette партија украси, бебето тушеви декорација, зима партија, нова година, денот на Благодарноста и Божиќ итн.Crinkled хартија е одлична декорација.Тоа е убава прилог на сите видови на забави, родендени, свадби, бебето тушеви, и така натаму.Таа е погодна за двете внатрешна и надворешна употреба.Дали ќе се слави роденденот или на некој празник, се присутни со ideaful Палачинка Хартија за завиткување на вашите пријатели и ќе ги импресионира сите ваши пријатели и семејство со вашиот внимание на детали. - Ве молиме имајте во предвид : Ако овој грбовник на хартија е во контакт со вода, тоа ќе се скрши или да исчезнат.Кога користите двострано лепило или други лепила, ве молиме кора и залепете ги внимателно.Ветувањето за да сите coustoms : Ако нашиот производ не ги исполни вашите очекувања или имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да стапите во контакт со нас.Вистински производ боја може да се разликува малку се должи на разликите во monitor settings.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата