Broonel Сива Батерија користејќи го свое Пенкало Пен - Компатибилен со Lenovo ideaPad Дует Chromebook 10.1 КТ-X636F

Broonel Сива Батерија користејќи го свое Пенкало Пен - Компатибилен со Lenovo ideaPad Дует Chromebook 10.1

Во магацинот
DEN 1319.76
Од стоката:

Креирате, изменувате, цртам, пишувам и лавра со пенкало-точка точност.Користејќи го свое Согласност - да се Создаде низ повеќе користејќи го свое поддржани уреди со Broonel Батерија користејќи го свое Пенкало.Прецизност совет и притисок на осетливост на ниво на 4096 ви дава целосна контрола, ако тоа е пенкало на хартија.Напишете природно додека вашиот КОМПЈУТЕР веднаш се претвора вашиот ракопис на текст.Микро-Полнење преку USB Порт.Пакетот Содржи 3 дополнителни пенкало совети.Се изразуваат низ повеќе користејќи го свое поддржани уреди со Broonel Батерија користејќи го свое Пенкало.До 20 дена од батеријата и USB-C батерија.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата