Alcea Rosea Корални Руно, Животински Тема, Подарок,Куче, Бебе Ќебе 40 x 32 (Жолта Corgi)

Alcea Rosea Корални Руно, Животински Тема, Подарок,Куче, Бебе Ќебе 40 x 32 (Жолта Corgi)

Во магацинот
DEN 463.20
Од стоката:

ТКАЕНИНИ : Ова corgi руно бебе ќебе е направен од 100% Полиестер Корални Руно.Топло,Супер Мека и Мазна.Обезбеди вашиот малку еден со повеќе топлина и удобност при спиење или чекалницата дреме и да се заштити вашето бебе е чувствителна кожа.ГОЛЕМИНА : 40inch * 32inch/80см * 100cm, лесно да swaddle бебе од новородено до 3-годишна години.Со овој corgi руно бебе ќебе,вашето бебе ќе се чувствува најдобро рака-допирање и мекост.ДИЗАЈН : Ова corgi руно бебе ќебе може да се тркалаат на исклучителна симпатична corgi куче.Тоа е многу лесно да се преземе кога се патува или надворешна прошетка со вашето бебе и лесно може да се стави во торба без да се води до многу простор.ПРИЛИКИ : Ова бебе руно бебе ќебе може да се користи како шетач ќебе, за градинка или како повеќенаменски ќебе.Тоа е голем идеал бебе туш подарок за пријатели и семејства кои имаат новородено.На corgi руно ќебе, исто така, одлично за возрасни во климатизација соба.Машина Перат и Лесно да се Грижи За.Се уште се Задржи Мека После Миење,Не Грижи се Намали.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата