TAOTIE 20pcs Т Лизгачки Ореви Чекан Орев Блок Плоштадот Ореви M3 M4 M5 M6 Т Ореви за 2020 3030 4040 Fastener Алуминиумски Профили Т Слот(20 Size-M4)

TAOTIE 20pcs Т Лизгачки Ореви Чекан Орев Блок Плоштадот Ореви M3 M4 M5 M6 Т Ореви за 2020 3030 4040 Fastener

Во магацинот
DEN 93.84
Од стоката:

Материјал : Јаглероден Челик.Модел Големина : M3 M4 M5 M6 М8 M10. Се применуваат За : За Европскиот стандард 20 Серија 30 Серија 40 Серија Серија 45 Алуминиумски Профил.Површински третман : Никел-обложено(30 серија); Цинк позлатен(20/40/45 серија).Примена : За CNC Ласерско Гравирање Машина, 3 D Принтери, Камера Лизгачи, Роботика, Мебел, Машини за DIY и Многу Повеќе 3 D Принтери,ЦПУ Engravers,Ласерско Гравирање Машина,Камера Лизгачи,Плазма Секачи,Роботика,Мебел,Машини за DIY.Материјал : Јаглероден Steel Package се Вклучени : 20pcs x Квадрат Nuts Apply Да : За Европскиот стандард 20 Серија 30 Серија 40 Серија Серија 45 Алуминиум Profile Surface третман : Никел-обложено(30 серија); Цинк позлатен(20/40/45 серија)Модел Големина : M3 M4 M5 M6 М8 M10 Features : 1 : Сребро површински третман, убава и издржливи.2 : Сите T слот додатоци(како што Т ореви) може да се вклопат Т слот алуминиумски профили.Примена : За CNC Ласерско Гравирање Машина, 3 D Принтери, Камера Лизгачи, Роботика, Мебел, Машини за DIY и Многу More3 D Принтери,ЦПУ Engravers,Ласерско Гравирање Машина,Камера Лизгачи,Плазма Секачи,Роботика,Мебел,Машини за DIY.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата