uxcell 5/16 Нишка Кол 12mm Висина 4 Prongs Целосна Навој Т-Орев Tee Ореви 5pcs

uxcell 5/16 Нишка Кол 12mm Висина 4 Prongs Целосна Навој Т-Орев Tee Ореви 5pcs

Во магацинот
DEN 92.40
Од стоката:

Основна Плоча Дебелина : 1.5 mm/0.06"; Конец Type : Full Конец; Конец Големина : 5/16"(D).Име На Производ : Т Орев; Материјал : Метал.Тежина : 30g; Пакет Содржина : 5pcs x T Орев.Главната Боја : Сребро Сина; Висина : 12mm/0.47".Тип : 4 Prong; Вкупно Дијаметар : 21mm/0.83".Овие зрна се користат за да се обезбеди навој приклучок во дрво.Едноставно допрете ореви во соодветно големина дупка и prongs ќе ги одржи во позиција.Т-Ореви обезбеди силна, веродостојни и лесно да се вклопи ниска цена сидро за дрво и иверица.Т орев е вметната во соодветна големина дупка и прислушувани во со чекан.4 prongs ќе престане Т нут од вртење кога одредување се затегнати.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата