Rhfemd 75.5 mm/74.5 mmAudio Возачот Говорникот Титаниум Филм Treble Глас Серпентина Ролна Tweeter Додаток

Rhfemd 75.5 mm/74.5 mmAudio Возачот Говорникот Титаниум Филм Treble Глас Серпентина Ролна Tweeter Додаток

Во магацинот
DEN 339.84
Од стоката:

Звучен филм материјал : Титаниум Филм.Серпентина материјал : Бакар Круг Жица.Боја : како на сликите.Серпентина дијаметар : 75mm(74.5 мм)/2.95"(прибл.).Спецификации : Звук филмски материјал : Титаниум Филм Серпентина материјал : Бакар Круг Жица Боја : како слики Серпентина дијаметар : 75mm(74.5 мм)/2.95"(прибл.) Колона центар растојание : 124mm/4.88"(прибл.) Алуминиум со дијаметар : 86mm/3.38"(прибл.) Топката врвот висина : 9.5 mm/0.20"(прибл.) Надворешниот дијаметар 109mm/4.29"(прибл.) Количина : 1 Pc Имајте на ум : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 Pc x Treble Глас Серпентина Ролна (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата