Amora Осветлување Тифани Стил на Табела Светилка Мисија 23 Високи Обоено Стакло Сино Бела Браун Гроздобер Антички Светлина Décor Ноќната Дневна Соба и Спалната соба Кан

Amora Осветлување Тифани Стил на Табела Светилка Мисија 23 Високи Обоено Стакло Сино Бела Браун Гроздобер Антички

Во магацинот
DEN 2124.00
Од стоката:

Димензии : 14" сенка дијаметар, 7. 5" сенка висина, 17" висината, 7" база ширина, 23" вкупна висина.Препорачливо е да се користат две (2) 60 вати E26 блескаво светилки (не се вклучени) - различни светилки може да се постигнат различни ефекти за да одговараат на вашите потреби.Нашите светилки се исто така компатибилни со ЛЕД светилки.Оваа табела светилка има две повлече синџири така можете да го вклучите една светлина или двете светла истовремено.На рачно изработени природа на овој производ се создава варијации во бојата, големината и дизајнот.Ако купуваат две од истиот предмет, мала разлика може да се очекува.Оваа обоено стакло производ е заштитен со минерално масло како дел од завршувањето на процесот.Ве молиме користете мека сува крпа за да се отстрани вишокот масло.Answer : ___________________________ Note : Сенка бои ќе се појави потемни и помалку живописни кога не се осветлени.УЛ Наведени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата