KUTOs Лен Табела Тркач за Вечера и Кафе на Маса, Спална соба Конзола, Burlap Оркестарот за Свадба Партија, Благодарение Давање, birthday (Роденден), Бебе Туш, Boho Дизајн (Беж, 13x108

KUTOs Лен Табела Тркач за Вечера и Кафе на Маса, Спална соба Конзола, Burlap Оркестарот за Свадба Партија,

Во магацинот
DEN 407.28
Од стоката:

Постелнина.СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА - Тоа е природен и луксузни чувствуваат табела тркач, многу префинет, издржлив и лесен.Едноставна боја која создава едноставна елеганција.Димензии : 13 x 108 инчи, Пакување од 1. Совршена должина за 6 стапки маси, салон или mantel итн.Мала маса тркачи може да се создаде совршен изглед на вашата кафе на маса и вечера табела.Мала ТЕЖИНА-ЛЕСНИ, ГРИЖА - Рака мие препорачува поради природни Лен.Машина за миење посебно во ладна вода, нежно циклус, собори сува ниска, не кајгана, рамни сува.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - природни и селски чувствуваат табела тркач е направен од природни лен, умерена дебелина, мека на допир, трајни и еднократно.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Деликатна шупливи шема дизајн на табела тркач, давајќи еден минималистички се чувствуваат и создавање на опуштена се чувствуваат во соба, да им даде на вашата маса нов стил изглед.GREATE ПОДАРОК - Ќе може да се добие една табела тркач за сите на посебни денови, вклучувајќи роденден, мајки ден, денот на вљубените, божиќ и за било каков подарок идеја.За KUTOs.KUTOs е dedicating да Прва Класа квалитет дома декор, со цел да ви помогне да се создаде удобно простор за живеење со висок квалитет.Ние се фокусираме на квалитетот на секој производ да ви обезбеди со една убава и tasteful дома.Ние сме сигурни дека ќе најдете нашите производи и услуги на задоволително ниво.Спецификации : Пакување Вклучуваат : 1 buc лен табела тркачи.Димензии : 13 x 108 инчи.Материјал : Лен.Тежина : 235 грам.Грижа Инструкции : Рака мие, се препорачува поради природни Лен.Машина за миење посебно во ладна вода, нежно циклус, собори сува ниска, не кајгана, рамни сува.Најдете tablecloth сте во потрага за KUTOs tablecloth големина на табелата, го прави лесно да се најде совршена големина за вашата маса;може да се утврди која големина ти треба од двете мерења на вашата маса како и од бројот на гости можете да седиште на вашата маса.Изработка направи животот повеќе tasteful.Домот на Ткаенина и Секогаш Погоден : Изработени од Памук, Лен, не бледнее, не се намалила, дамка-отпорни, и не е лесно да се брчка, така и нашата маса тркачи се машина перат и секогаш да изгледаат како нови.Боја Опции и Големина Совети : Повеќе Бои опции, Повеќе Големини опции секогаш да ви донесе задоволително производ.Совршен табела декорација.Тоа е природен и селски чувствуваат табела тркач, лесен, лесен за носење, и еднократно.Одговара селски, woodland, гроздобер, земјата свадба декорација, boho стил, farmhouse табела декорација.Мулти-функција.Овие деликатни табела тркачи може да се оди со ТВ кабинети, кафе маси, јадење маси, sideboards, buffets во било која боја или стил, и се совршени за свадби, забави, родендени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата