Виолетова Лен Espirit Везени Флорални Дизајн Tablecloth, 70, Розова

Виолетова Лен Espirit Везени Флорални Дизајн Tablecloth, 70, Розова

Во магацинот
DEN 840.00
Од стоката:

100% Полиестер.Увезени.Степени до вечера.Или било кој оброк.Со овој привлечен tablecloth.Кујна додаток е комбинација на мек, визуелна жалба од Памук со издржливост од полиестер.Извезена Цветни дизајни се кандидира над богата со злато граница.Достапни во беж / Розова Везени , Беж / Браун Везени боја опција. 100 Percent полиестер, машина перат, увезуваат,.Достапни во беж / Розова Везени , Беж / Браун Везени боја опција.Достапен во следниве големини 52" X 70" , 70" Круг , 70" X 88" 70" X 108" , 70" X 120" ,.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата