Слободни Тежини Тегови, Обоени Neoprene Обложени Сет Тегови, со Метални Рачки Вклучува Поврзување Прачка Користи како Barbell Сила за Обука Опрема (Тежина : 30kgr.(15Kg2))

Слободни Тежини Тегови, Обоени Neoprene Обложени Сет Тегови, со Метални Рачки Вклучува Поврзување Прачка Користи

Во магацинот
DEN 1862.40
Од стоката:

Тегови, погоден за вршење на основните тело вежбање и тешка нога лифтови, за подобрување на вашиот јадро сила.Shrugs, lunges, кадрици или се зголемува, тоа е ваш избор.Гира е губење на плочата се покрива со случајот, кои го прават тоа тешко триење и не треба фаул мирис.Користење со гира фах, уживаат во непречено обука процес.Издржливи се справи со се комбинираат со алуминиумска легура на материјалот и анти-лизга текстура, која што не би не rusty и да се обезбеди повеќе safty.Сет од 2 Тегови тежина:15 Kg(7.5 Kg*2),20 кг(10 Kg*2) ,30kgr.(15 Kg*2).Detaching и reattaching тегови е едноставно.Надвор јаки заклучување во тегови за дополнителна безбедност.Прилагодливи тегови поставите доаѓа со поврзување на лентата за кои лесно може да се додадат на двете тегови да се трансформира во barbell.Постојат, исто така, се прилагодува тежината плочи кои ќе ви се прилагодите на тежината на гира/barbell на вашиот посакуваното прилагодување.Ова ви овозможува ефикасно да ја користат нашите гира/barbell сет.На тегови, издржливи и здрав, не е лесно да се биде скршен, удобен, лесно да се соберат, продавница и да потрае надвор, наменета за долготрајна употреба.Погоден за домашна употреба.Име : прилагодлив dumbbell Color : color Weight : 15 Kg(7.5 Kg*2),20 кг(10 Kg*2),30kgr.(15 Kg*2)Гира класификација : Натопи dumbbell Note : Тегови се неразделен дел од опремата за фитнес луѓе.Тегови се чувствуваат удобно со подобра контрола која им овозможува на подобрена координација за време на вежбање.Се обрне внимание на тежината на производот пред ставање на ред.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата