EuisdanAA 50 Компјутери Пурпурна Најлон Ремени Lanyard 7cm за MP3 MP4 Мобилен Телефон(Cordón де correas де nailon morado де 50 piezas де 7 см став teléfono móvil MP3 MP4

EuisdanAA 50 Компјутери Пурпурна Најлон Ремени Lanyard 7cm за MP3 MP4 Мобилен Телефон(Cordón де correas де

Во магацинот
DEN 217.44
Од стоката:

Име На Производ : Телефон Рака;Боја : Виолетова, Сребрен Тон.Mateiral : Најлон, Метал.Вкупна Должина : 7cm / 2.8".Нето Тежина : 27g(Peso neto : 27g.Пакет : 50(+-2%) x Phone Рака(Paquete : 50 (+ - 2%) x кореја де teléfono.Euisdan AA 50 Компјутери Пурпурна Најлон Ремени Lanyard 7cm за MP3 MP4 Мобилни Phone Great за бесење вашата дигитална камера, мобилен телефон, Mp3, Mp4, итн.Тенок String на крајот за безбедно и лесно да виси.Лесно да се отстрани и да го инсталирате.Додаток само, телефон или други уреди не се вклучени овде.Опис на Spanish Cordón де correas де nailon morado де 50 piezas де 7 см став teléfono móvil MP3 MP4 Nombre del producto : кореја del teléfono; боја : púrpura, tono plateado Mateiral : nailon, metal Largo вкупно : 7cm / 2.8"Peso neto : 27g Paquete : 50 (+ - 2%) x кореја де teléfono.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата