Risbay 2 Парчиња 5.91 Универзална Кујна Кампување Шпоретот Мока Тенџере Рек Шпорет на Гас Не се лизга Леано Железо Шпоретот Млеко Тенџере Рек Медицина Тенџере Заградата

Risbay 2 Парчиња 5.91 Универзална Кујна Кампување Шпоретот Мока Тенџере Рек Шпорет на Гас Не се лизга Леано

Во магацинот
DEN 239.76
Од стоката:

Пакетот содржи : 2 Buc тенџере заградата.Тенџере носителот дијаметар : 5.91".Ве молиме видете ја слика за детални големина.Солидна челична рамка, површината на песокот третман, со анти-лизга ефект.Погоден за помали прибор за готвење, како што се saucepans, teapots, путер греалки, omelette коцки, stovetop и кафе еспресо машини, итн.Тоа еднакво се апсорбира и diffuses топлина за да се подобри енергетската ефикасност и е издржлив.Функција : ве Молиме обрнете внимание на големината на потот носителот и позицијата на шише капаче, погрешен избор ќе предизвика тенџере носителот да бидат неупотребливи.Нашите шпорет на гас режач решетки е направен од тешки-должност мат леано железо за да се обезбеди долгорочна употреба.Тоа се вклопува во вашиот скара совршено и ја задржува топлината добро.Дебела, висока јачина на метал им овозможува на топлина за да бидат рамномерно распоредени.Оваа вок прстен може да ви помогне да се прошири на скара време.Спецификација на производот : Име на Производ : Risbay Тенџере Носителот Материјал : леано железо Боја : Мат црна Тенџере носителот дијаметар : 150 mm / 5.91 инчи ве Молиме видете слика за детални големина на Пакет содржи : 2 × Тенџере носителот Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2mm.Ве молиме потврдете дали големината е соодветно, пред купување.Ако мислите дека производот сте го добиле не е погодна за вас или не е задоволен, ве молиме ги споделите со нас.Ако имате било какви прашања, ние сме многу волја да се реши тоа за вас. ♥.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата