Виси Тенџере Рек Ѕид Монтирани Пан Рек Тенџере на Носителите на Кујнски Ѕид Полиците со 10 Куки Здрав Лонец и Пан Организатор простор за Тави Прибор Садови Кујна и Б?

Виси Тенџере Рек Ѕид Монтирани Пан Рек Тенџере на Носителите на Кујнски Ѕид Полиците со 10 Куки Здрав Лонец

Во магацинот
DEN 429.60
Од стоката:

【Ефикасна Простор за Заштеда на енергија】25"x10" голем ѕид тенџере управување со 10 отстранлив куки ви помага да се направи целосна употреба на простор, дизајнирани за мала кујна или мала бања; Без rummaging садови во кабинет или контра, водење на сите ваши прибор за готвење во раце дофат. 【Здрав Изградба и Силна Тежина Капацитет】Виси тенџере багажник со 2 триаголник форма загради се обезбеди стабилна и цврста поддршка за кујнски ѕид полица.Пластични ѕид сидро за sturdily инсталирање на котел багажник, спречување на завртки од кои доаѓаат надвор од ѕидот.Тенџере ги тежина капацитет до 50 Lbs, можат да го издржат бакар или железо skillets, целосно ги задоволи секојдневна употреба. 【Издржливи во Употреба】што виси тенџере решетката е направен од висок квалитет на дебел метал материјал со печење заврши за ' рѓа отпор не се деформирани и долг животен век.Мрежа полица на тенџере полици спречи вода собирање, идеални за користење во кујна, купатило, тоалет или други влажни места. 【2 Инсталација Опции】Ѕид монтирани тенџере решетката има 2 инсталација методи за да ги одберете.Можете да инсталирате загради нагоре или надолу според вашето барање, или метод ви овозможува да се организира садови или toiletries со цел во начинот на кој вие сакате. 【Задоволство Гарантира】Ние обезбеди 100% задоволително по-продажбата на услугата, ако имате било какви прашања во врска со виси тенџере багажник, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние и ветуваме на наплата или ја веднаш.Дали сте проблематични со тоа како да се организира неуредна садови и тави?Па ви треба тенџере и пан организатор за да ви помогне да го решите вашата кујна организација и складирање проблем.На кујнски ѕид полица со блек метал направени тело покажува индустриски стил, совршен за модерна и индустриски стил места, да ги задржи садови или toiletries организира и ги красат место.Карактеристики : 2 Инсталација Options - Можете или да го инсталирате триаголен монтажа рек текот на полица или на под неа.Силна Тежина Капацитет - Тенџере и пан организаторот го издржат до 50 Lbs, го прави безбеден, дури и виси многу кујнски прибор.Голем Кујнски Ѕид Полица - 25"x10" големи складирање полица го задржува износот на садови организиран и уреден. 10 отстранлив куки обезбеди дополнителен простор за бесење крпа, лажица и така натаму.Широка Примена - Виси тенџере решетката може да се одржи pan & тенџере, и е исто така одлична за ставање на растенија во балкон, книги во читална, toiletries во бањата.Пакетот вклучува : - 1x Складирање Полица - 2x Загради - 1x Поставување на Инсталација Додатоци - 10x Куки Спецификација : - Вкупната Димензија(Dxšxv) : 24 5/8" x 9 13/16" x 10 1/4" (62.5 x 25 x 26 cm) - Складирање Полица Димензија(Dxšxv) : 24 5/8" x 9 13/16" x 2 3/8 (62.5 x 25 x 6.1 cm) - Кука Димензија(Dxšxv) : 3 9/16" x 3 1/4" x 1/8" (9 x 8.2 x 0.34 см) - Тежина Капацитет : 50 Кг - Нето Тежина : 3.5 Lbs (1.6 kg).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата