Научни Специјалитети 3111-00S 8-Лента Цевка, Природни (Пакување од 1250)

Научни Специјалитети 3111-00S 8-Лента Цевка, Природни (Пакување од 1250)

Во магацинот
DEN 13324.80
Од стоката:

Постојан висок квалитет.Максимална ефикасност.Уверение без забележливи rnase, dnase, днк, а пцр инхибитори.Производот е Научна Специјалност 3111-00 S 8-Лента Цевка.Цевки се произведуваат во три цевка конфигурации : индивидуални, 8-лента и 12-лента.Производот е направен во сад, и е произведен од страна на Научни Специјалитети, Inc.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата