Dual Тетоважа Напојување - Приклучок во 2 Машини, Лагер и Shader

Dual Тетоважа Напојување - Приклучок во 2 Машини, Лагер и Shader

Во магацинот
DEN 1439.76
Од стоката:

>Двојно Напојување - Приклучок во Лагер вие само треба да купи приклучок адаптер за да се вклопат во вашите земји приклучок за конфигурација.Прилагодување на влезен напон, 110 V/220 V на задната страна на напојување.Ова напојување има potentiometer кој ви овозможува да ја прилагодите на излезниот напон.Тоа е суштина на напон divider користи за да се измери eletric потенцијал (напон).Спецификации : Школка : Железо и Black Power Снабдување Големина : 141mm x 108mm x 80mm Power Снабдување Тежина : 1250 grams Input Напон : 110-220 V ACOutput Напон : 0-18 V DC 1.5,СЕ 1.25~17 V (прилагодување).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата