Sigma Delta Tau Sorority Нерѓосувачки Челик Термос Шише за Вода 17 ОЗ (Sigma Delta Tau 4)

Sigma Delta Tau Sorority Нерѓосувачки Челик Термос Шише за Вода 17 ОЗ (Sigma Delta Tau 4)

Во магацинот
DEN 695.52
Од стоката:

ГОЛЕМИНА на : не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ.Совршена големина, облик - сода шише стил.БЕСПРЕКОРНА ГРАФИКА : Sigma Delta Tau Шише за Вода 17 ОЗ карактеристики, Sigma Delta Tau име, лого и мото.За НЕГА на НАСТАВА : Рака мие.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : за Да се осигура ќе го добиете најдобриот квалитет, Sigma Delta Tau Обичај Шише за Вода 17 ОЗ е направен од висок квалитет премиум двојно ѕидови не-истекување и не-токсични нерѓосувачки челик.Нерѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ вклучува капа.Изолирани сода шише стил Шише за Вода 17 ОЗ чува пијалаци ладни за 24 часа или топла за 12. Вакуум печат го задржува течности и карбонизација свежи. 100% BPA и Phthalate Слободни.Безбедна капак со лесно отворање.ГОЛЕМИНА на : не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ.Совршена големина, облик - сода шише стил.БЕСПРЕКОРНА ГРАФИКА : Sigma Delta Tau Шише за Вода 17 ОЗ карактеристики, Sigma Delta Tau име, лого и мото.МУЛТИ ЦЕЛИ : големината на овој Sigma Delta Tau Шише за Вода 17 ОЗ е совршен за Надворешна Спорт, Кампување, Планинарење, Велосипедизам и др.Можете да го користите во сите видови прилика како спортски, одат на работа, одат на плажа, училиште, канцеларија, пикник, пешачење, кампување, патот патувања, да јадат ручек надвор, на патот за супа, патување, патување, возење, mountaineering, backpacking, жешка јога, фитнес, фитнес.Sigma Delta Tau Шише за Вода 17 ОЗ одговара на повеќето автомобил купот на сопствениците, шише кафези и вашата торба.ЛИЦЕНЦИРАН, па да знаете вашето Sigma Delta Tau е добивање на признавање тоа го заслужува.Овие се официјални Шише за Вода 17 ОЗ лиценцирана од страна на грчки заедници тие ги претставуваат.Ние ги испечатите вашите Sigma Delta Tau Шише за Вода 17 ОЗ на побарувачката.Па цел само онолку колку што сакате.За НЕГА на НАСТАВА : Рака мие.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА за роденден, празник, или годишнина.Многу луѓе купуваат повеќе да се одржи во нивниот дом и на работа.Доби повеќе од еден грчки припадност во вашето семејство?Проверете други производи за стотици предмети претставуваат многу грчки организации.Цел твое денес!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата