Дрвени Wiper Макара Следење Pounce Тркала за Шиење Алатка - Професионални Бод Означување Spacer, Игла Точка Следење на Воланот за Шиење Обрасци,

Дрвени Wiper Макара Следење Pounce Тркала за Шиење Алатка - Професионални Бод Означување Spacer, Игла Точка

Во магацинот
DEN 167.04
Од стоката:

Лесен и удобен : А многу добар квалитет на следење на воланот.Специјално дизајнирани пофини, мазна serrate заб, практични и корисни за шиење алатка.Лесен и удобен : А многу добар квалитет на следење на воланот.Специјално дизајнирани пофини, мазна serrate заб, практични и корисни за шиење алатка.Широко се Користи : рачка следење воланот е добра алатка за следење, пренесување на модели, quilting, шиење, и сите други слични проекти се со ткаенина, кожа, или дрво.ИЗДРЖЛИВИ : Изградени со прецизност да се осигура дека тркалото е здрав за време на користење на тој начин обезбедувајќи прецизно, права линија во секое време.Ние се обезбеди задоволително услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да ни испратите е-маил и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Количина : 1pcs Големина : 5.51 инчен/14cm Материјал : не ' рѓосувачки челик со дрво се справи со Ергономски Дизајн : Бидејќи на следење на тркалото со удобно ергономски рачка, го елиминира стресот и притисок на зглобовите, па може да се работи за долго време, целосно да уживаат во вашата работа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата