Американски Фудбал Виси Шминка Торба Организатор Спорт Патување Toiletry Торба Dopp Комплет за Козметички Додатоци Жени Мажи

Американски Фудбал Виси Шминка Торба Организатор Спорт Патување Toiletry Торба Dopp Комплет за Козметички Додатоци

Во магацинот
DEN 359.76
Од стоката:

【Материјал】На hangng шминка торба е направен од 100% полиестер.Водо-отпорен и издржлив. 【Дизајн】Патент и виси дизајн, лесно да се носат. 【Голем Капацитет】1 главниот патент за замрзнување, потребни за козметика, жилети, и патување toiletries; Постои патент џеб за пари, карта, пасош, телефон, оброк и така натаму. 【Повод】Совршен за вежбање, туристички, спортски, тенис, кошарка, јога, риболов, лов, велосипедизам, фитнес, јога, плажа, базен, кампување, пракса ден или викенд патувања. 【По Продажба】Ако имате прашања со нашите производи, ве молиме слободно да ни испратите порака!Ние ќе offter најдобрите по-продажба на услуги.Виси Шминка Торба Организаторот на Патувањето Toiletry Торба Dopp Комплет за Козметички Додатоци Жени Мажи Secification Материјал : hangng шминка торба е направен од 100% полиестер.Водо-отпорен и издржлив.Дизајн : Патент и виси дизајн, лесно да се носат.Голем Капацитет : 1 главни патент за замрзнување, потребни за козметика, жилети, и патување toiletries; Постои патент џеб за пари, карта, пасош, телефон, оброк и така натаму.Повод : Совршен за вежбање, туристички, спортски, тенис, кошарка, јога, риболов, лов, велосипедизам, фитнес, јога, плажа, базен, кампување, пракса ден или викенд патувања.Лесен за Чистење : препорачливо е да се мијат со рака.Сува во сенка.Железо на ниски температури,.Не исплакнете.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно дозволете 0.5-1inch несовпаѓање.Поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата