XINGZI 5PCS Злато Цинк Легура Бисери Круг Шамија Клипови Шамија Прстен Марами Тока Свила Шамија Затворач Жени, Девојки Мода Decoratice Прибор за Облека Neckerchief Т-Маица Shawl

XINGZI 5PCS Злато Цинк Легура Бисери Круг Шамија Клипови Шамија Прстен Марами Тока Свила Шамија Затворач Жени,

Во магацинот
DEN 212.40
Од стоката:

Материјал : Алуминиумски,Вештачки Бисери;Боја : Злато;Пакет : 5pcs на секоја цел.Внатрешен Дијаметар : 25мм/0.98,30 мм/1.18 и 43mm/1.69 за изборот.Едноставен и модерен дизајн,елегантно зацврсти вашата облека, шалови, shawl,итн;Мазна површина која нема триење или гребење на марами и облека.Овие клипови се трансформира во лабава маици во повеќе модерен стил, лесно да го промените вашиот стил на облекување, и додадете добро декорација на вашата облека.Едноставно, уникатен и елегантен дизајн е совршено да одговара на било какви облека.Погоден за различни прилики, на партиите, работа, секојдневно носат, како подарок, итн.Карактеристики : Материјал : Alloy Color : Gold Package : 5 парчиња бисер легура Т-маица клипови Карактеристики : - Мазна површина штити вашиот шамија и Т-маица од тоа да биде изгребани - Мазна површина која нема триење или гребење на марами и облека - Едноставен и модерен дизајн,елегантно зацврсти вашата облека, шалови, shawl,итн.- На марами клип е прекрасен женски украс за женски пријатели,љубовник,членови на семејството да се покаже елеганција и убавина-Погодна за разни настани, страни, работа, секојдневно носат, како подароци, итн.-Совршен подарок за вашите девојки,љубовници,жена,семејство, firends и сите дами те сакам.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата