Злато Торта се Залагаме за Роденден, Свадба, 13 Срце Облик на Торта се Залагаме за Бебето Тушеви Јубилеј Партии

Злато Торта се Залагаме за Роденден, Свадба, 13 Срце Облик на Торта се Залагаме за Бебето Тушеви Јубилеј Партии

Во магацинот
DEN 455.76
Од стоката:

❤13" Торта СтојатПокажете ја вашата љубов на вашиот љубители / сопруг/сопруга/ родителите/kids/пријатели/ ; Направи "Срцето Форма" торта за нив да ја покажете вашата љубов. ❤Повеќе ФункцииМожете да го користите како торта / cupcake/ десерт/cupcake екранот стојат, или овошје сервер.Тоа е одлична декорација за вашиот дом со убава outlook. ❤Прослава Торта СтојатТоа е совршен прослава торта се залагаме за свадба фаворизира, роденден партии, бебето тушеви, годишнина, quinceanera, или други celebrattions. ❤Висок Квалитет СтојатНаправен од високо-квалитет на метал со златни метални заврши,Лесен за чистење&Еднократно.Застане на talbe steadly со 3 топката нозе врз база. ❤Производ Порака30 дена задоволни пари назад&една година гаранција.Pls се чувствуваат слободни да не контактирате за било производ проблеми во иднина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата