URANMOLE Торта Стои Круг Cupcake Стои Метал Десерт Екранот Торта Стојат, 18K Злато, 12 (36 Торта Стенд - 10in

URANMOLE Торта Стои Круг Cupcake Стои Метал Десерт Екранот Торта Стојат, 18K Злато, 12 (36 Торта Стенд - 10in

Во магацинот
DEN 455.76
Од стоката:

1.Најдобар избор за прослава - Оваа торта застане е совршен за да се покажат своите омилени слатки и десерти во било свадба, роденден, бебе туш, годишнина, quinceanera, и било кој друг настан или посебен повод. 2. Атрактивен изглед - Рачно направена метална рамка насликани во 18-karat тон на боја бојата и заврши со сјајна металик сјај заврши; дава луксузен изглед. 3. Висок квалитет на - На база на штанд е пондериран да се обезбеди набитост кога прикажување.Бојата е 100% храна безбедно, така што исто така може да го користите за да им служи на мезиња и другите прехранбени производи. 4. Лесен за употреба - плоча и база можат да се преземат, освен за лесни за складирање, ракување и транспорт. 5. 100% РИЗИК КУПУВАЊЕ - Ние и ветуваме на 30 дена гаранција за враќање на парите и грижите-free-12 месец квалитет гаранција за сите наши Производи.Ние нудиме професионална услуга на клиентите пред и по купувањето.Ве молиме да не чекаме и да уживате во тоа сега!.Најдобар Избор За Прослава Замислете торта стои дека може да се земе од сервирање слатки и десерти во вашиот најголем елитниот настан да го држите вашиот ситните и свеќи во вашата дневна соба.Елегантна и разноврсна, ова Averill Торта Штанд ќе застане на зголемување на резолуцијата партија или работат без никаков напор против вашиот секојдневен оркестарот.Оваа торта штанд ќе се трансформира во било која свадба, роденден, бебе туш, годишнина, quinceanera, попладне чај, и било кој настан во расцутени прослава.Со раскошен потпис дизајн, оваа торта стојат може да се одржи различни голема колачи, cupcakes, десерти, или оркестарот парчиња.КАРАКТЕРИСТИКИ Боја : 18 K Домот Злато Материјал : Високо Квалитетен Челик Големи : Дијаметар 12", Висина 9.5" Медиум : Дијаметар 10", на Висина 6.5" 100% РИЗИК ГАРАНЦИЈА 1. Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди дека тоа не беше оштетен во транзит.Ве молиме проверете дали сите делови се во кутија.Ако во него нема ништо ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе им испрати до вас од страна на курир. 2. Нашите професионални услуги на клиентите тим стои со стрпливо и одговорно ги реши вашите секој проблем.Ако има било какви проблеми со нашите производи, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ДИРЕКТНО СО НАС.Ние ќе ви одговори во текот на 8 часа. 3. 30-дена гаранција за враќање на парите.Ако имате било какви проблеми ве молиме слободно можете директно да контактирате со нас.Нашите професионални услуги на клиентите тим ќе понуди задоволни решение за вас.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата