Чичко Jimmys Squeezy Бухти

Чичко Jimmys Squeezy Бухти

Во магацинот
DEN 239.76
Од стоката:

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 1 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 1 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 1 Инчи.Чичко џими е Squeezy бухти се сите природни и полни со хранливи состојки за вашиот коњ.За разлика од сличните производи на пазарот, тие се поединечно завиткани да се зачува свежината и да се елиминира хаос.Со чичко џими е гаранција за квалитет, Squeezy бухти ветување да биде хит меѓу коњи и коњ љубовници слично.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата