10 Компјутери 6mm месо тело Монтирани Не-плетени Перење Четка Полирање Четка Размавта Тркала за Ударна Моќ Алатки YYDFPIIA (Ронки : Црвена P320, Големина : 40mm)

10 Компјутери 6mm месо тело Монтирани Не-плетени Перење Четка Полирање Четка Размавта Тркала за Ударна Моќ

Во магацинот
DEN 739.68
Од стоката:

Големина на : Факултативен 40/30/25/20 (Дијаметар) mm * 25 (Дебелина), 6 (окно) mm. - Едноставно и брзо ракување, лесно водење. - Доследно заврши, ниско ниво на бучава. - Тоа е погоден за deburring, полирање, а по завршувањето нерегуларни и длабока дупка, особено погоден за конкавни и конвексни .Се користи со Воздух Умираат Мелница или електрична мелница.Добредојдовте да се консумираат во нашата shop If имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас со email We ќе ви одговори во рок од 24 hours Specification : Производ Материјал : Не-плетени пескарење подлога, Поцинкуван железен handle Size : Факултативен 40/30/25/20 (Дијаметар) mm * 25 (Дебелина), 6 (окно) mm Grit големина : Зелена P180, Црвена P320 Package се вклучени : 10 x Размавта тркала Note1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Таа е поголема од информацијата

Product Material:
Non-woven sanding pad, Galvanized ferric handle
Size:
Optional 40/30/25/20 (Diameter) mm * 25 (Thickness), 6 (shaft) mm
Grit size:
Green P180, Red P320
Package included:
10 x Flap wheel :
1. Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Производи во категоријата