Туш Полици Бања Полица Вкупно Месинг Сапун Носителот, Бања Шампон Носителот Кошница, 30cm/45см Бања Полиците, Бања Носителот Капење Додатоци (Боја : Црна Нафта 45cm)

Туш Полици Бања Полица Вкупно Месинг Сапун Носителот, Бања Шампон Носителот Кошница, 30cm/45см Бања Полиците,

Во магацинот
DEN 957.60
Од стоката:

Овие цврсти ѕид монтирани бања полиците се дизајнирани за вашиот бања/ кујна/ Dorm да helpe вашата соба да изгледа толку многу почист.Покрај на одржување туш прибор и прибор, тоа е, исто така, може да се откажам кула, жилет бања сунѓерот четка.да се одржи многу од вашиот туш омилени и прибор.Карактеристики со не-исчезнува, отпорно на гребење и издржливи.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.Ако имате било какви квалитет прашање, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена.Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата