Raviga Тоалет Тоалет И Туш Телефон Случај Телефон Носителот Водоотпорен Ѕид Виси Туш Caddies(Бела)

Raviga Тоалет Тоалет И Туш Телефон Случај Телефон Носителот Водоотпорен Ѕид Виси Туш Caddies(Бела)

Во магацинот
DEN 523.20
Од стоката:

Анти-магла high-definition приказ, дури и ако магла се генерираат за време на бања, тоа нема да влијае на јасноста на сликата.Можете слободно да ја прилагодите екранот, ја прилагодите јачината на звук, промена на песната, да играат игри, скролувајте вести во туш кабина или када, дури и ако магла се генерираат за време на бања.Нема да влијае на јасноста на екранот на телефонот.Флексибилен екран на допир за дизајн, можете да слушате музика додека капење, и да се види видеа додека готвење.Без разлика дали тоа се јавните, се потопуваат или целосно потопен, во водоотпорен кутија може да ви обезбеди сигурен запечатување заштита.Ѕидот-монтирани телефонски носител е добар придружник за вашата бања, тоалет, бања и кујна.Ѕидот-монтирани телефонски држачот ви овозможува да се види покажува и дури и да научат рецепти, додека готвење.Супер водоотпорни перформанси, за да ви обезбеди сигурен запечатување заштита и нема да влијае на големината на звук.Никаква трага инсталација, нема штета на ѕидот, брза и лесна инсталација, без алатки, тоа е здрав, траен и еколошки.Погоден за мобилни телефони подолу 6.8 инчи.Спецификација : Предмет Тип : Туш Телефонски Кутија Материјал : Пластични Тежина : Околу. 140g / 4.9 оз Соодветен Мобилен Телефон Големина : Под 6.8 во Големина : Прибл. 10x19x2cm / 3.9x7.5x0.8in Пакет Листа : 1 x Туш Телефонски Кутија 1 x Налепница Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата