HanZu Отстранлив Пет Отпадоци Мачка Куче Отпадоци Милениче Кревет Милениче Материјали Подарок (Боја, Големина : XL)

HanZu Отстранлив Пет Отпадоци Мачка Куче Отпадоци Милениче Кревет Милениче Материјали Подарок (Боја, Големина

Во магацинот
DEN 2368.80
Од стоката:

Лесно за чистење, лесно за чување, заеднички во сите сезони, така што мали домашни миленици не може да ги сакаат своите канџи.Лесен, лесно да се свитка и се расплетува, погодна за внатрешна и надворешна употреба, лесно да патуваат и да ги чува.Големина : S : 58*40*16 CM, M : 72*55*18 CM, L : 80*70*50 CM, XL : 110*85*45СМ.Обезбедување на квалитет : Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со најдобра услуга на клиентите и најдобар шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со задоволително решение.Материјал : краток кадифен + платно.Опис : Секој од нашите производи се обрнува внимание на детали, суштината на размислување, по многу прегледи и промени, правење на оваа линија се изедначи, убаво, лесно, практично и висок квалитет на производите.Димензиите се мери во вид и може да има некои грешки.Поради разликата во боја, контраст и светлината на различни компјутерски монитори, мало хроматска аберација е неизбежна и не е голем квалитет прашање.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата