USB-C Кабел, INIU [2 Пакет 6.6 ft 100W] 20V/5A PD КК 4.0 Брзо Полнење USB C за да го USB-C Кабел, Најлон Плетенка Полнач за Телефон Тип C Податоци Кабелот за напојување за iPad Про MacBook Air Samsung S

USB-C Кабел, INIU [2 Пакет 6.6 ft 100W] 20V/5A PD КК 4.0 Брзо Полнење USB C за да го USB-C Кабел, Најлон Плетенка

Во магацинот
DEN 383.76
Од стоката:

✅【Од INIUБЕЗБЕДНО Брзо Полнење Про】Искуство најбезбедните полни со над 38 милиони глобални корисници.Во INIU, ние ги користиме само со највисок степен на материјали, па ние имаме доверба за да се обезбеди индустрија-водечки 3 години гаранција. ✅【Брзо Полнење за Сите дури и Лаптоп】100 W (20 V 5 A) Max излез му овозможува да брзо полнење на сите USB-C уреди.Тоа горива Samsung S21 до 80% во 35 минути и Mac Book Pro 16" на 40% во 0.5 час.Нема други 60 Ws може да одговара на нејзината полнење перформанси. ✅【Издолжени 90°Агол Дизајн】Својата издолжени 90°Агол Дизајн не само што не е изграден за вашиот удобен зафат додека играње игри и гледање на видеа, но исто така е многу полесно за вас да го исклучите тоа, без болка на прстите предизвикани од тешко се повлече. ✅【5 X Поцврсти Fly Weave Најлон Кабел】Се ти е страв дека кабел може лесно да кавгата, се bitten, или да биде изгребани од вашиот хулиган мачки и кучиња?Остатокот увери со нашите надгради Fly Weave најлон, 5 X погуста отколку обична плетенка од нив да се издржат сите tangles, пресврти, и tugs. ✅【Брзо Гориво со Проширена Должина】6.6 ft супер долго должина го прави полесно да стигнат до сите ваши полнење места без разлика релаксирачки дома или на работа во канцеларија.Дајте му на вашиот телефон или лаптоп со брз сок-up во 100 W Макс брзина во секое време, насекаде. ✅【Она што Ќе Добиете за】6.6 ft USB-C за да го USB-C кабел*2, кабел отвор*2, прирачник за корисникот*1, 30-дневниот гаранција за парите назад, супер долго 3-годишна гаранција и живот-време за техничка поддршка.(не одговара на оние телефони со USB-Порта.). ✔ Неверојатно 100 W Max кабел сили Samsung S21 до 80% во само 35mins. ✔ Брзо трошоци Mac Book Pro 16 до 40% во 30mins—58% побрзо од мала брзина 60 Ws. ✔ 90°Агол дизајн овозможува голема удобност на полнење додека играте игри или да пребарувате веб-сајтови. ✔ Компатибилен со сите USB-C уреди од телефони, таблети за лап-топ компјутери. ✔ Премиум материјали создава повеќето трајни кабел некогаш тоа трае 10 години.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата