Куче Џвакање Играчки за Агресивни Chewers Голема Раса, Тешки Трајни Кутре Џвакање Играчка за Средни и Големи Кучиња, Забавно да се Џвака, се Бркаат

Куче Џвакање Играчки за Агресивни Chewers Голема Раса, Тешки Трајни Кутре Џвакање Играчка за Средни и Големи

Во магацинот
DEN 407.76
Од стоката:

Здрав Материјал : Обрне внимание на здравјето на куче, Ова куче играчки се направени на " 100% Природни Гума, Кој Е Тешко, Флексибилни И Издржливи.Писклив Куче Играчки : Кога кучето каса играчка, играчка ќе се направи звук за да привлечат кучето е внимание, зголемување на кучето е интерес во игра.Интерактивна Куче Играчки : Кучиња треба многу изведба и вежбање.Интерактивна куче играчки може да се зголеми разбирањето и довербата меѓу кучиња и луѓе.Тоа исто така може да се користи за да се обучуваат вашето куче да се донесе топката.Се сретне куче потребите:Ова куче џвакање играчка помага да се реши џвакање, поделба анксиозност, teething, здодевност, обука, лае и повеќе!.Оваа играчка е погодна за средни и големи кучиња во било раси.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата