Kipp 06253-50A417X40 Термопластични/Нерѓосувачки Челик Novo-Зафат Сива Пет Лобус Зафат, 3/8-16 Надворешен Навој, од не ' Рѓосувачки Черупка, Инчен, 74.8 mm Висина, 40 мм Завртка Должин?

Kipp 06253-50A417X40 Термопластични/Нерѓосувачки Челик Novo-Зафат Сива Пет Лобус Зафат, 3/8-16 Надворешен Навој,

Во магацинот
DEN 1474.80
Од стоката:

Црна, Сива Термопластични.Сина Chromed Или Светли Нерѓосувачки Челик.Ново·Контрола Пет Лобус Костец се ефикасна алтернатива за да се направи клиентите производи се издвојува!.Земја на потекло : Германија.Модерниот дизајн и hi-tech инженерство технологија прават Kipp е Ново·Контрола линија пријатни за окото и високо функционален.Ново·Контрола Пет Лобус Костец се ефикасна алтернатива за да се направи клиентите производи се издвојува!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата