CHUNSHENN Keyless 1/32 Инчен - 5/8 Инчи Вежба Чак Само-Retracting Рака R8 се Справи со Сечење Алатки

CHUNSHENN Keyless 1/32 Инчен - 5/8 Инчи Вежба Чак Само-Retracting Рака R8 се Справи со Сечење Алатки

Во магацинот
DEN 496.80
Од стоката:

Посебни борбата против третира клучните делови се зголемува издржливост.Авто-затегнување копче-помалку функција автоматски зголемување грчевито држејќи се за сила, висока сигурност и стабилност.Погодна за воена вежба притиска или стругови вретено прифаќа R8 месо тело.Ве молиме погледнете за нашиот бренд "CHUNSHENN", купувањето преку други канали ќе се не гаранција на неговиот квалитет.Ве молиме погледнете за нашиот бренд "CHUNSHENN", купувањето преку други канали ќе се не гаранција на неговиот квалитет.Стегање Опсег : 1/32 инчен - 5/8 inch Accuracy : 0.005 inch Material : steelcolour : black Package Содржина : 1 * вежба chuck1 * R8 месо тело.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата