Dpofirs Мини Проектор Full HD 1080P, 1500:1 LCD екран со Мултимедијален систем за домашно Кино, Филм Проектор, Преносни Видео Проектор Компатибилен со HDMI,VGA,USB,AV(Бела)

Dpofirs Мини Проектор Full HD 1080P, 1500:1 LCD екран со Мултимедијален систем за домашно Кино, Филм Проектор,

Во магацинот
DEN 2802.96
Од стоката:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Широк Компатибилност : Овој пренослив HD проекторот поддржува VGA, hdmi IN, USB2.0, мемориска картичка, 3.5 мм слушалка, AV ВО, DC ВО.Мулти Функција : Овој пренослив HD проекторот може да се користи за стриминг видеа, ТЕЛЕВИЗИСКИ емисии, споделување на фотографии и фудбал, кошарка игри.Исто така погоден за паметен телефон, за PS3, за PS4, за PS5, за X‑Box ЕДЕН.Вентилаторот за ладење : Овој пренослив HD проекторот со стерео поседува вградени вентилаторот за ладење за да се обезбеди добар дисипација на топлина и долниот дел од фан на бучава.Лесна Конекција : Овој пренослив HD проекторот може да се поврзе телевизор со кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА кутии, конзоли за игри, Blueray играчи и други уреди.Full HD 1080 P : Овој пренослив HD проекторот поддржува full HD 1080 P дисплеј (1080i, 720p, 576i, 480p и 480i), LED сијалица живот услуга може до 30.000 часа, contrast ratio е 1500 : 1. Како да го Користите : Plug во моќта и почнете да ги користите за Спецификација : Предмет Тип : Мини Проектор Материјал : АБС Боја : Бела Функција : Проекција на Опсегот на Примена : Smartphone, за Ps4, за Ps5, за X-box Еден, Итн вградената Батерија : AAA x 2 Сува Батеријата (Батерија, Не се Вклучени) Проекција Технологија : LCD екран TFT Проекција Систем Осветленост : 80 Ansi LM Дисплеј во Боја : 16.7 M Светилка Температура на Бојата : 9000 K Светилка Живот : 30000 Часа Оптичка Корекција : 15 Степени Проекција Големина на : 38-100 инчи Пакет Листа : 1 x Мини Projector1 x Далечински Управувач 1 x High Definition Multimedia Interface Кабел 1 x Адаптер 1 x РКА Кабел 1 x Прирачник за Корисникот.

Таа е поголема од информацијата

Item Type:
Mini Projector
Material:
ABS
Color:
White
Function:
Projection
Scope of Application:
Smartphone, for Ps4, for Ps5, for X-box One, Etc
Built-in Battery:
AAA x 2 Dry Battery (Battery Not Included)
Projection Technology:
LCD-TFT Projection System
Brightness:
80Ansi LM
Display Color:
16.7M
Lamp Color Temperature:
9000K
Lamp Life:
30000 Hours
Optical Correction:
15 Degrees
Projection Size:
38-100 inches
Package List:
1 x Mini Projector1 x Remote Control :
1 x High Definition Multimedia Interface Cable :
1 x Power Adapter :
1 x RCA Cable :
1 x User Manual :

Производи во категоријата