mDesign Преносни Метал Farmhouse Ѕид Оркестарот Складирање Организатор Кошница Полица со Рачки за Виси во Бања - Рака Крпа, Сапун, Шампон, Леб, Свеќа, Куки Вклучени, Светло В?

mDesign Преносни Метал Farmhouse Ѕид Оркестарот Складирање Организатор Кошница Полица со Рачки за Виси во Бања

Во магацинот
DEN 312.00
Од стоката:

ЕДНОСТАВНО ЧУВАЊЕ : На гроздобер / модерна farmhouse стил на овој жица полица ќе додадете некои стил на вашиот складирање и дополнуваат вашиот декор; чисти линии и метална жица дизајн на оваа плитки кошница направи тоа со стил изјава во секој дом; Убава и функционална; Употреба на куки за монтирање на ѕид, тогаш земи страна рачки за да ги надолу и да го решите преку содржина.ПРЕНОСНИ : Ова плитки лента со страна рачки е одличен начин да се зголеми неискористени ѕид простор каде било во домот; куките монтирање на ѕид со вклучен хардвер, а потоа само се откажам кошница и ќе се спремни да одат; m DESIGN СОВЕТ - Користење на неколку од овие кошница организаторите да се создаде складирање центри во mudrooms, entryways и домашни канцеларии; се Меша и натпревар со други големини за да се создаде ѕид систем кој ќе работи за вас.ФУНКЦИОНАЛНА компактен дизајн се вклопува во мали или преполн бања простори, само позиција секаде каде што е потребно да се задржи мали предмети, свеќи, брише, или аптека тегли; Тоа го прави голем пад зона за мобилни телефони; Употреба во кујната да се одржи билки, зачини, мирудии, сол, бибер, оцет и масла; Ова бин работи во домашни канцеларии, гаражи и занает соби премногу; Идеална за куќи, станови, апартмани, condos, dorm соби, RVs, campers и кабини.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од здрав, силен челик жица со трајни рѓа-отпорни заврши; Ѕид хардвер и појавување на куки опфатени; Лесно Care - ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Кошница Мерки 16" x 6" x 3" висока (на висина не вклучува куки).Туш завеси се одличен и без мака начин за да додадете изјавата за вашата бања.m Design печатени туш завеси дојде во низа од бои, дезени и должини да се вклопи во било која големина туш.Исклучителни полиестер ткаенини промовира вода beading и е мазна за да се спротивстави на влага, богата со када и туш средини.Засилен buttonholes се одлични за секаков вид на прстени или куки.Шминка, четки, опрема, средства за чистење, лосиони, лак, па дури и накит имаат свои определени место со m Design е козметички коцки, жица кошеви, caddies, или организаторите со фиоки.Се минимизира бања нередот од страна на чување сите вашата убавина essentials на едно место.Креирајте кориснички областа на countertops, vanities, во кабинети, во фиоките, или скриена под мијалникот со овие compartmentalized на сопствениците.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата