Apache 98138045 2 со Дијаметар од 50' Долго Засилен Поставија ПВЦ-Рамни Празнење Базен Гориво Sump-Пумпа Црево со Алуминиумска Краток месо тело Конекции, Сина (2 Парчиња)

Apache 98138045 2 со Дијаметар од 50' Долго Засилен Поставија ПВЦ-Рамни Празнење Базен Гориво Sump-Пумпа Црево

Во магацинот
DEN 4847.76
Од стоката:

ПРАЗНЕЊЕ ЦРЕВА 2-ПАКЕТ : ПВЦ цевки е засилен со полиестер провира.ДОЛГОТРАЈНИ ДИЗАЈН : Солиден од оштетување и mildew.ВИСОКА-ПРИТИСОК ОЦЕНКА : Номинална до 70 psi.БРЗ-НЕКОЛКУ ЗАВРШУВА : Машки и женски алуминиум краток месо тело конекции.ОДЛИЧНА ЗА РАЗЛИЧНИ КОРИСТИ : да се Употребуваат за транспорт, вшмукување, испуштање, правосмукалка, и повеќе.Секој пат кога ќе треба да се пренесе многу течност во брзање, ќе најдете се за постигнување на Apache 98138045 2-Инчен Дијаметар од 50 Метри Долго Поставија ПВЦ-Рамни Празнење Црева 2 Пакет.Овој индустриски црево е наменета за големи работи поврзани со морски апликации, индустриски и градежни работи, за наводнување, и базен одржување.На стапките на рамен празнење црева ролна е изречена од дебели ПВЦ со 3-игра полиестер провира за поголема трајност.Кога не е во употреба, на цревото flattens за брз, компактен складирање и нема да се добие на начин на нога сообраќај или подвижна опрема.Секој крај има машки или женски дебел алуминиумски краток месо тело конекција која овозможува брзо двојка и uncouple на цревото од синдикатите на соодветна големина.Овој базен вакуум стил црево е-мора да има дел од сите професионални tradesperson е toolkit, може да се справи со нешто што може да се фрли во него.Бидете сигурни дека ќе имаат секогаш право на опрема за работа со Apache 98138045 2-Инчен Дијаметар од 50 Метри Долго Поставија ПВЦ-Рамни Празнење Црева 2 Пакет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата