Andongnywell Жените Лето Кратко Sleeve Vneck Tshirts Секојдневен Блузи Удобност Лабави Блуза

Andongnywell Жените Лето Кратко Sleeve Vneck Tshirts Секојдневен Блузи Удобност Лабави Блуза

Во магацинот
DEN 129.36
Од стоката:

КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазна, мека, удобно и привлечни.Костим за девојки, жени кога ќе излезе, забава, работа, и сите неформални прилики.УДОБНО : Лесни, дише ткаенина опуштено и удобно се вклопуваат, оваа женска блузи prefect за вашиот жан, legging или здолниште.КОЛОКАЦИЈА : Тоа е Совршен за да се Надополни Со Фармерки, leggings, здолништа, панталони, не само Погоден за Секојдневна Секојдневен носат, но исто така и лице за работа се носат.ПОВОД : Овие облеката е Погодна за повеќе наврати, Дневен Фустан, Канцеларија , meeting (Состанок), birthday (Роденден), Шопинг , Ангажирање , Топката Партија , Роденденски подарок , Плажа , Училиште , Клуб , Нова Година и сл.ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи се прикачени со големина на табела, ве молиме одберете го вашиот соодветна големина пред да нарачате, ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-маил.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!.За Andongnywell Жените Блузи : Карактеристики : Врат : O јака, V јака Шема : Multicolor Ракав : долг ракав /краток ракав/sleevess Половината : Лабава,Тенок Должина : Средината долго Погоден сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима женски Блузи информации : Удобен уште Женски Мека ткаенина за удобен женскиот допир, доволно долго за да се покрие стомакот, па дури и може да биде како мини маица, фустан.Белешки : 1.Тоа Е Големината На Облека, Не Ефектот На Луѓе Облечени Во Нив. 2. Ве Молиме Имајте Предвид Дека Благо Боја Разлика Треба Да Биде Прифатлив Се Должи На Светлина На Екранот.Пакет се Вклучени : 1 x Жените Блузи .

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата