Голема Баба, Баба Подарок Од Внук Рамка со Слатка Песна, да Додадете Фотографија

Голема Баба, Баба Подарок Од Внук Рамка со Слатка Песна, да Додадете Фотографија

Во магацинот
DEN 791.76
Од стоката:

Голема баби се посебни и оваа специјална keepsake рамка ќе стане нејзин омилен подарок за нејзиниот роденден или Денот на Вљубените.Левата рамка има сентиментална песна за пра-баба, како и правото рамка ќе се одржи 4x6 инчен фото на внук или пра-баба.Две прилог 4x6 инчен брусен метал сребро рамки со стакло фронтови и црна velour поддршка - tabletop екранот.Го персонализирате со вметнување во десната рамка стандардна 4x6 инчен фотографија или дел од некоја поголема слика.Целата песна се појави во Опис на Производот.Нека вашето дете е пра-баба се знае колку таа е ценета со оваа прекрасна 4x6 инчен двојно рамка подарок персоналните со фотографија.Љубовен песна за љубов дама.Песна гласи : јас ❤Мојот Пра-Баба Пати со што се посебно и сите премногу брзо да се помине.Ќе се наполни мојот свет со љубов бескраен и сеќавања, која ќе трае.Ако можев да ги собереш мојата пра-баба нема сомнение она што јас би го направил, би ги собереш kindest, најслатко еден и Пра-Баба, тоа ќе биде вас! ( 1991-2013 Patricia E. Veit & Лични Keepsakes, Inc.).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата