VEVA 3 Пакет Premium Овлажнител Филтри Замена за HW Филтер E, ХК-14, HCM-6009, HCM-6011, HEV680, HEV685 Серија навлажнувачи

VEVA 3 Пакет Premium Овлажнител Филтри Замена за HW Филтер E, ХК-14, HCM-6009, HCM-6011, HEV680, HEV685 Серија

Во магацинот
DEN 959.76
Од стоката:

НЕВЕРОЈАТНА ВРЕДНОСТ - ќе добиете 3 овлажнител филтри. 300% повеќе филтри од другите кои вклучуваат само 1 филтер.Оваа целосна вредност пак, обезбедува доволно чиста филтри за да се подобри квалитетот на воздухот во вашиот дом.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ - Компатибилна со РК-14, HCM-6009, HCM-6011i, HCM-6011 WW, HCM-6012i, HCM-6013i, HEV-680 B, HEV-680 W, HEV-685 серија навлажнувачи.Овие се дизајнирани да ги вклопат HW машини кои користат Филтер тип Д КОМПЛЕТНА ЗАМЕНА - VEVA е премиум вредност пакет комплет ви помага да го замени вашиот филтри почесто за да го одржите вашиот дом микроб слободни заедно со запре мувла раст за почиста дома.VEVA е премиум филтри за фаќање минерали и загадувачи на воздухот за да се подобри квалитетот на воздухот во вашиот дом.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - VEVA е подобрена фитил филтер дизајн зголемува влага излез од овлажнител.Тоа ја прави минерали од тврда вода да се запре бела прашина и карактеристики на надворешниот слој на активиран јаглен да се борат мирис.Овие филтри се идеални за секој кој треба чиста и ефективна овлажнител искуство.КЛИЕНТИТЕ ЗАДОВОЛСТВО : Нашата отворени услуги на клиентите тим е целосно посветен да го обезбеди имате најдобар искуство е можно!Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговор ПОБРЗО!. 3 Овлажнител Филтри Вредност-Pack Great Одговара за следниве Honeywell овлажнител модели и филтри : Филтер E HC-14, HC14, HCM-6009, HCM6009, HCM-6011i, HCM6011i, HCM-6011 WW, HCM6011 WW, HCM-6012i, HCM6012i, HCM-6013i, HCM6013i, HEV-680 B, HEV680 B, HEV-680 W, HEV680 W, HEV-685, HEV685 серија навлажнувачи VEVA верува дека чист воздух и чиста дома е основен дел на вашето здравје и среќа.VEVA заложбата доведе нив да се развие филтер за воздух системи кои ја испорача премиум квалитет на воздухот.VEVA места на клиентот каматна прво со фокусирање на обезбедување на висок квалитет на воздух и овлажнител филтри на повеќето достапни цени. ► НЕВЕРОЈАТНА ВРЕДНОСТ ВО СЕКОЈ ПАКЕТ - да Добиете повеќе за вашите пари и да се спаси со VEVA.Вклучува 3 Овлажнител Филтри на КЛИЕНТИТЕ ЗАДОВОЛСТВО : Нашата отворени услуги на клиентите тим е целосно посветен да го обезбеди имате најдобар искуство е можно!Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговор ПОБРЗО!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата