Станот Четка Стискаш Четка Само Wringing Рамен Четка - 360 Спин Мрзливи Флип Рамен Четка со 3 Обновливи Refills, Wet & Сува Четка за Домашна Кујна Бања Чистење Чистење на Подот Ч

Станот Четка Стискаш Четка Само Wringing Рамен Четка - 360 Спин Мрзливи Флип Рамен Четка со 3 Обновливи Refills,

Во магацинот
DEN 2837.04
Од стоката:

Овие џогерите за чистење на подот се дизајнирани за да се отстрани нечистотијата, прашина, домашно милениче коса и други остатоци, и знаат како да се исчисти околу куќи, станови, домови, канцеларии, итн. 【Само Wringing Дизајн】- На четка подлога е направен од микрофибер, која има добар чистење способност и добра апсорпција на вода, совршена за домашни и за комерцијална употреба.вклучуваат 1 четка и 3 компјутери Микрофибер Четка Влошки.сите подлоги се обновливи!. 【Ротира 360 Степени】На 360 вртливата главата е во можност да се стожерот и да се сврти кон чиста тешко да се постигне површини исто толку лесно како отворен подови.igh квалитет сунѓерот четка рачка, против пролизгување функција, удобна. 【Лесен За Употреба】Без допир на микрофибер подлога цело време во текот на процес на чистење, само лизгачот на лентата нагоре или надолу за да чистење на нечистотија од рампа, раце да останат суви и чисти. 【Светлина и Удобен】можете лесно може да се обеси во било inconspicuous агол.На четка, исто така, може да се ослободи застане на подот без потпрена.Зачувајте го вашиот простор!.Лесно се чистат windows или ѕидови, под софи и сите други агли и пукнатини.【Име на производ】 Рамен четка без миење на рацете 【Производ тежина】 0.75 kg【боја】црвено, сина【Четка главата големина】 12 * 39cm 【максималната големина на телескопски стап】 128cm【Производ структура】 стигнале и монтажни【Производ материјал】 ABS / цевка од нерѓосувачки челик / влакна чиста памучна крпа【Пакување информации】 на четка во 1pcs подлога/a четка во 4pcs влошки Не : 1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 не се вклучуваат предмети, различни од оние што се прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата