Vishay Општи Phlx - Диоди Поделба ДИОДИ ZENER 39V 500MW SOD123 (Пакување од 15000)

Vishay Општи Phlx - Диоди Поделба ДИОДИ ZENER 39V 500MW SOD123 (Пакување од 15000)

Во магацинот
DEN 561.60
Од стоката:

Mfr : - Vishay Општи Phlx - Диоди Поделба.Серија : - Автомобилската, АЕК-Q101. Пакет : - Лента & Ролна (TR).Дел Статус : - Активен.Напон - Zener (Околија) (Vz) : - 39 V. Zener Диоди 39 V 500 m W ±2% од Површината на Планината SOD-123 Specifications : Mfr : - Vishay Општи Phlx - Диоди Division Series : - Автомобилската, АЕК-Q101 Package : - Лента & Ролна (TR)Дел Статус : - Active Voltage - Zener (Околија) (Vz) : - 39 VTolerance : - ±2%Моќ - Max : - 500 m WImpedance (Max) (Zzt) : - 80 Ohms Current - Обратна Истекување @ Vr : - 100 n A @ 30 VOperating Температура : - -55°C ~ 150°CMounting Тип : - Површина Mount Package / Случај : - SOD-123 Supplier Уред Пакет : - SOD-123 Base Производ Број : - MMSZ5259 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.10.0050 Дополнителни Ресурси : Стандарден Пакет : 15,000.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата