Издржливи Crimping Клешти Алатка, Crimper Кабел Машина За Автоматско Жица Stripper Мултифункционален Соголување Алатки Crimping Клешти Терминал 0.2-6.0mm2 алатка,Индустриски Рачни А?

Издржливи Crimping Клешти Алатка, Crimper Кабел Машина За Автоматско Жица Stripper Мултифункционален Соголување

Во магацинот
DEN 2417.28
Од стоката:

Прилагодлив на вилицата лесно да лупам дебели и тенки жици.Одземање на силата на вредноста модул.Легура соголување глава, ги разголеа жица опсег : 0.2-6.0mm2 AWG22-10,.Соголување должина фиксна железница.Crimp Изолирани и Не-Изолирани Терминали 0.5-6.0mm2 AWG22-10,.Соголување различни видови на каблите, Сите-во-едно различни жица operations Adjustable вилица лесно да кора дебела и тенка wires Stripping сила на вредноста модул,од Легиран соголување глава, ги разголеа жица опсег : 0.2-6.0mm2 AWG22-10,Соголување должина фиксна rail Crimp Изолирани и Не-Изолирани Терминали 0.5-6.0mm2 AWG22-10,Сечење Мултифункционален брз жица stripper Series на Д3 Серија на D2 Series на D1 Suitable за не-изолирани жица конекции, жица гкл, терминали.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со производот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата